„Święta Katarzyna śmiechem, święty Andrzej grzechem”.

przez | 07/12/2021

„Święta Katarzyna śmiechem, święty Andrzej grzechem”.

Jak co roku biblioteka szkolna przygotowała tradycyjną imprezę andrzejkową. 26 listopada umililiśmy wróżbami spotkanie towarzyskie w Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych i ich Rodzin, 30 listopada renomowane szkolne wróżki uatrakcyjniały przerwy w szkole. Nie zabrakło lania wosku, płonącej zapałki, szpilki prawdy, drzewka szczęścia czy serca przebitego strzałą Amora. Było też ciastko z wróżbą i tradycyjne katarzynkowe pierniki przygotowane przez klasy o profilu gastronomicznym. Można nawet było wygrać los ze słodką niespodzianką. Za przygotowanie imprezy i prowadzenie wróżb dziękujemy uczniom z klas IBS: Agacie Rokickiej, Karinie Szymczak, Aleksandrze Całka, z klasy IIIAT: Paulinie Łomiak, Julii Braneckiej, Weronice Tomaszewskiej, Wiktorii Lipińskiej, z klasy IIIA LO: Dorocie Dziekońskiej, Martynie i Julii Fedyrko, Darii Tymickiej, z klasy IIIBT: Igorowi Jarzembińskiemu, Szymonowi Górczyńskiemu.