Nabór do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

Kategoria: Aktualności Opublikowano: wtorek, 07, lipiec 2020

Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu prowadzi nabór do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. To idealna oferta dla osób, które chcą zdobyć wykształcenie średnie i zdać egzamin maturalny. Ofertę kierujemy do absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej, do osób pracujących, a także bezrobotnych, które chcą podnieść swoje kwalifikacje legitymując się wykształceniem średnim.

W razie pytań prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod numerem telefonu 55 276 26 27.

Zapraszamy!

Konsultacje dla uczniów ZS w Dzierzgoniu

Kategoria: Aktualności Opublikowano: niedziela, 31, maj 2020

Zapraszamy uczniów Zespołu Szkół w Dzierzgoniu na konsultacje z nauczycielami w siedzibie szkoły, które zaplanowano według poniższego harmonogramu.

Harmonogram konsultacji

Oferta edukacyjna Zespołu Szkół w Dzierzgoniu na rok szkolny 2020/2021

Kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 11, maj 2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół w Dzierzgoniu na rok szkolny 2020/2021 dostępną pod poniższym linkiem.

Oferta rekrutacyjna na rok szkolny 2020/2021 (820KB)

Jeśli oferta Cię zainteresowała i chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami:

• zadzwoń pod numer telefonu 55 276 26 27 lub
  • wyślij zapytanie drogą e-mail na adres: sekretariat[at]zsdzierzgon.edu.pl

Informacje bieżące dla uczniów i rodziców

Terminy egzaminów w roku 2020

Kształcenie na odległość przedłużone do 24 maja 2020

Wirtualny Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Dzierzgoniu

Kategoria: Aktualności Opublikowano: niedziela, 26, kwiecień 2020

Informacje dotyczące funkcjonowania szkoły w czasie ogłoszonego stanu epidemii w Polsce

Kategoria: Aktualności Opublikowano: niedziela, 22, marzec 2020
  1. Ze względu na ogłoszony w Polsce stan epidemii w naszej szkole zmienia się organizacja pracy. Konieczne sprawy prosimy załatwiać telefonicznie lub przez pocztę elektroniczną szkoły i dziennik elektroniczny Librus.
  2. Prosimy społeczność uczniowską, rodziców i nauczycieli o stosowanie się do zaleceń wydawanych przez odpowiednie służby państwowe i przestrzeganie obowiązujących przepisów.
  3. Nauczyciele naszej szkoły przekazują uczniom materiały edukacyjne i zadania do wykonania poprzez dziennik elektroniczny. Uczniowie i nauczyciele poprzez dziennik elektroniczny otrzymali wykaz stron internetowych, na których można znaleźć wiele informacji z różnych przedmiotów. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy.
  4. Prosimy Rodziców, Uczniów oraz naszych pracowników o monitorowanie informacji zamieszczanych na stronach:
  5. Informacje i komunikaty będą zamieszczane na stronie internetowej szkoły, szkolnym facebook’u oraz w dzienniku elektronicznym, który należy traktować jako główne źródło informacji.
  6. Strona MEN jest źródłem informacji na temat nauczania na odległość i e-materiałów dla uczniów i nauczycieli.
  7. W razie problemów prosimy uczniów i rodziców o kontakt z pedagogiem szkolnym, wychowawcą klasy, nauczycielem danego przedmiotu.

Dyrekcja Zespołu Szkół im. Cypriana Kamila Norwida

Dzień Rodzica

Kategoria: Aktualności Opublikowano: niedziela, 26, styczeń 2020

Dyrekcja oraz nauczyciele Zespołu Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu zapraszają na Dzień Rodzica, który odbędzie się w auli 29 stycznia 2020 roku o godzinie 16.30.