Archiwum dnia: 07/12/2021

Mikołajki w szkole.

6 grudnia Mikołaj nie zapomniał o uczniach naszej szkoły. Przybył ze swoją świtą z dalekiej Laponii, by wręczyć wszystkim klasom słodkie upominki a i czasem rózgę… Można było zrobić pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem, porozmawiać o wymarzonych prezentach i innych sekretnych sprawach. Świąteczny klimat podtrzymywały piosenki  emitowane ze szkolnego radiowęzła.

„Święta Katarzyna śmiechem, święty Andrzej grzechem”.

„Święta Katarzyna śmiechem, święty Andrzej grzechem”. Jak co roku biblioteka szkolna przygotowała tradycyjną imprezę andrzejkową. 26 listopada umililiśmy wróżbami spotkanie towarzyskie w Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych i ich Rodzin, 30 listopada renomowane szkolne wróżki uatrakcyjniały przerwy w szkole. Nie zabrakło lania wosku, płonącej zapałki, szpilki prawdy, drzewka szczęścia czy serca przebitego strzałą Amora. Było też ciastko… Czytaj dalej »