Archiwum dnia: 08/11/2021

zajęcia terenowe klas mundurowych

W miniony piątek, uczniowie klas mundurowych uczestniczyli w zajęciach terenowych przygotowujących żołnierza do działań na polu walki. Zawodowi żołnierze przedstawili uczniom techniki pokonywania terenu i przeszkód terenowych, działania podczas marszu, szyki marszowe i patrolowe. Ponadto młodzi adepci sztuki wojskowej poznali organizację i działanie punktu kontrolno-ochronnego. Na zakończenie, każdy uczestnik zajęć terenowych mógł posilić się przepysznym,… Czytaj dalej »

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania

Jak każdego roku, również dziś – 08 listopada 2021 – uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Europejskim Dniu Zdrowego Jedzenia i Gotowania. W tym roku hasło przewodnie brzmiało:  „Zdrowe i kolorowe soki (koktajle) warzywno- owocowe”.