previous arrow
next arrow
Slider

Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego I miejsce naszych dziewcząt

Kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 18, grudzień 2017

Dnia 18.12.2017 r. w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Cypriana Kamila Norwida  w Dzierzgoniu odbył się Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Katarzyna Kruszewska, Magdalena Szwamber, Sylwia Karasz oraz chłopców: Artur Lewandowski, Andrzej Dziedzic i Grzegorz Lis. Wśród dziewcząt nasza reprezentacja spisała się na medal, Kasia, Magda i Sylwia zajęły pierwsze miejsce i tym samym zakwalifikowały się do półfinału wojewódzkiego, który zostanie rozegrany w Kwidzynie. Chłopcy po zaciętych pojedynkach uplasowali się na trzecim miejscu.

 

Odsłony: 1851