previous arrow
next arrow
Slider

Wizyta gimnazjalistów z Rychlik

Kategoria: Aktualności Opublikowano: niedziela, 04, marzec 2018

Z przyjemnością przedstawiamy  kolejną relację z wizyty  uczniów klas trzecich tym razem  z Zespołu Szkół w Rychlikach.  Uczniowie wzięli udział w zajęciach  kulinarnych, wojskowych, sportowych  oraz kelnerskich i carvingu.

Nasi goście poznali ofertę kierunków kształcenia w Zespole Szkół im. Cypriana Kamila Norwida  w Dzierzgoniu, zwiedzili szkołę pod okiem Pana dyrektora Jarosława Drwięgi oraz Agnieszki Barańskiej, a następnie  w grupach z p. Ewą Nazarewicz, p. Wiolettą Żuchowską oraz p. majorem Bolesławem Czechowskim udali się na zajęcia . Po dwóch godzinach spotkaliśmy się wszyscy w auli szkolnej, aby podsumować wizytę, podzielić się wrażeniami oraz skosztować pizzy, którą uczniowie gimnazjum wykonali samodzielnie pod okiem opiekuna grupy   p. Marzeny  Drwięgi oraz starszych kolegów z klasy gastronomicznej. Na pożegnanie wręczyliśmy wszystkim uczniom drobne upominki , aby nas cieplutko wspominali.

Dziękujemy dyrekcji szkoły Panu Jackowi Tuńskiemu oraz Pani Alicji Goszcz –Zając za pomoc w organizacji zajęć otwartych z udziałem uczniów z gimnazjum w Rychlikach.

Zapraszamy wszystkich absolwentów do naszej przyjaznej i nowoczesnej szkoły i mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu  coś dla siebie.

Oferta  edukacyjna na rok szkolny 2018/2019

  1. LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, KIERUNKI:
  • Profil mundurowy
  • Profil medyczno – kosmetyczny
  • Profil menadżerski
  1. TECHNIKUM, KIERUNKI
  • Technik żywienia i usług gastronomicznych
  • Technik urządzeń i systemów energii odnawialnej
  • Technik geodeta
  • Technik obsługi turystycznej
  1. BRANŻOWA SZKOŁA I-GO STOPNIA

 

BO JAK NIE MY TO KTO…

Odsłony: 2219