previous arrow
next arrow
Slider

Wizyta gimanzjalistów z Przezmarku

Kategoria: Aktualności Opublikowano: czwartek, 22, luty 2018
Z przyjemnością przedstawiamy relację z wizyty uczniów klas trzecich z Gimnazjum im. Zygmunta Steinborn w Przezmarku. Uczniowie wzięli udział w zajęciach kulinarnych, wojskowych, sportowych, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych oraz kelnerskich i carvingu.
Nasi goście poznali ofertę kierunków kształcenia w Zespole Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu, zwiedzili szkołę pod okiem Pana dyrektora Jarosława Drwięgi oraz Agnieszki Barańskiej, a następnie w grupach z p. Ewą Nazarewicz, p. Wiolettą Żuchowską, p. Małgorzatą Konarską-Giermak oraz p. majorem Bolesławem Czechowskim udali się na zajęcia . Po dwóch godzinach spotkaliśmy się wszyscy w auli szkolnej, aby podsumować wizytę, podzielić się wrażeniami oraz skosztować pizzy, którą uczniowie gimnazjum wykonali samodzielnie pod okiem opiekuna grupy p. Marzeny Drwięgi oraz starszych kolegów z klasy gastronomicznej. Na pożegnanie wręczyliśmy wszystkim uczniom drobne upominki , aby nas cieplutko wspominali.
Dziękujemy dyrekcji gimnazjum, wójtowi Gminy Stary Dzierzgoń oraz wspaniałym opiekunkom Pani Dorocie oraz Pani Ewelinie za pomoc w organizacji zajęć otwartych z udziałem uczniów z gimnazjum w Przezmarku.
Zapraszamy wszystkich absolwentów do naszej przyjaznej i nowoczesnej szkoły i mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
 
Oferta edukacyjna na rok szkolny 2018/2019
 
1. LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, KIERUNKI:
 
• Profil mundurowy
• Profil medyczno – kosmetyczny
• Profil menadżerski
 
2. TECHNIKUM, KIERUNKI
 
• Technik żywienia i usług gastronomicznych
• Technik urządzeń i systemów energii odnawialnej
• Technik geodeta
• Technik obsługi turystycznej
 
3. BRANŻOWA SZKOŁA I-GO STOPNIA
klasy wielozawodowe
 
Odsłony: 2280