BO JAK NIE MY TO KTO ...
Slider

Nowe książki w bibliotece!

Kategoria: Biblioteka

Serdecznie polecam nowości biblioteczne. Każdy znajdzie dla siebie coś fajnego. Są książki obyczajowe, historyczne, horrory, thrillery, kryminały, romanse, biografie, fantasy. Poniżej prezentuję listę zakupionych książek.

Czytaj więcej: Nowe książki w bibliotece!

Miłośnicy czytania na start!

Kategoria: Biblioteka

W  naszej szkole istnieje Międzyszkolny  Klub Dyskusyjny.  Rozpoczął swoją działalność w ubiegłym roku szkolnym. Pierwsze spotkanie odbyło się 19.10.2017r. w Szkole Podstawowej na ul. Zawadzkiego .

Czytaj więcej: Miłośnicy czytania na start!

Emisariusze Książek w Tęczowym Przedszkolu -17.10.2017 r.

Kategoria: Biblioteka

W ramach wolontariatu czytelniczego, uczniowie z klasy II T w składzie: Dorota Sinko, Karolina Solka, Karolina Różańska, Karolina Sokołowska, Małgorzata Lewandowska, Dominik Figur, odwiedzili przedszkolaków z dzierzgońskiego Tęczowego Przedszkola

Czytaj więcej: Emisariusze Książek w Tęczowym Przedszkolu -17.10.2017 r.

Spotkanie z pisarką Katarzyną Ryrych

Kategoria: Biblioteka

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Pomorskich Spotkaniach Pisarzy  z Młodymi Czytelnikami: Z Książką na Walizkach.

Czytaj więcej: Spotkanie z pisarką Katarzyną Ryrych

Narodowe Czytanie "Wesela"

Kategoria: Biblioteka

Uczniowie naszej szkoły, w ramach działań Gminnej Koalicji na Rzecz Rozwoju Bibliotek, wzięli udział w akcji Narodowego Czytania Wesela S. Wyspiańskiego, które odbyło się 08.09.2017 r. w Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych i ich Rodzin w Dzierzgoniu .

Czytaj więcej: Narodowe Czytanie "Wesela"