previous arrow
next arrow
Slider

Miłośnicy czytania na start!

Kategoria: Biblioteka Opublikowano: niedziela, 29, październik 2017

W  naszej szkole istnieje Międzyszkolny  Klub Dyskusyjny.  Rozpoczął swoją działalność w ubiegłym roku szkolnym. Pierwsze spotkanie odbyło się 19.10.2017r. w Szkole Podstawowej na ul. Zawadzkiego .

Do klubu należą uczniowie naszej szkoły pochodzący z różnych klas oraz uczniowie z oddziałów gimnazjalnych i młodszych szkoły podstawowej. Na pierwszym spotkaniu uczestnicy opowiadali o książkach, które szczególnie ich zainteresowały. Wśród najciekawszych pojawiły się takie utwory jak:  K. Ryrych ; Za wszelką cenę, C. Clare: Miasto kości, V. Roth; Niezgodna ,J. Marsden: Jutro, G. Musso: Ponieważ cię kocham, A. Lingas-Łoniewska: Skazani na ból ,”Sword Art Online” : Rek i Kawahara. Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Następne spotkanie odbędzie się w naszej szkole. Książką  ”wyjściową” do dyskusji będzie powieść  Agnieszki  Lingas-Łoniewskiej: Skazani na ból.

Tych, którzy lubią podyskutować o dobrych książkach, zachęcam do wstąpienia w nasze szeregi.

Dorota Łastowska

Odsłony: 595