Stypendyści Marszałka Województwa Pomorskiego

Kategoria: Aktualności Utworzono: poniedziałek, 18, grudzień 2017 Opublikowano: poniedziałek, 18, grudzień 2017

W poniedziałek  18 grudnia  2017 r. w Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku  odbyła się  uroczysta Gala Stypendialna podsumowująca "Program wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży- mieszkańców województwa pomorskiego"

, który był realizowany przez samorząd województwa pomorskiego w latach 2016/2017. Podczas uroczystości zostały  wręczone  dyplomy  Stypendystom Marszałka Województwa Pomorskiego  na rok szkolny 2017/2018.

Z naszej szkoły stypendium otrzymali AMELIA KLEINA  ( IV T), AGATA PLISZKA ( III T)  oraz  KONRAD ABRAMCZYK ( IV T). Serdeczne gratulacje !!!

M.Z.