Otrzęsiny

Dnia 27 października 2017 r. zgodnie z tradycją naszej szkoły odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. To zabawne wydarzenie przebiegało pod hasłem: "Rycerze i białogłowy".

Większość uczniów i wszystkie wychowawczynie byli przebrani i chętnie uczestniczyli w tematycznych konkurencjach, w których trzeba było wykazać się zarówno inteligencją, jak i tężyzną fizyczną. Najlepsza w potyczkach okazała się klasa I LO, drugie miejsce zajęła klasa I BS, a tuż za nią klasa I T. Na koniec Wielki Książę Cyprian pasował męskich przedstawicieli klas pierwszych na rycerzy i mianował wszystkie dziewczęta na damy dworu. Dziękujemy wszystkim pierwszakom i wychowawczyniom za humor, inwencję twórczą i chęć do zabawy!

klasy II