previous arrow
next arrow
Slider

I miejsce naszych dziewcząt- Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt

Kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 15, styczeń 2018

15.01.2018 r. w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym w Dzierzgoniu odbył się  Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w  następującym składzie : Martyna Mazurek II T, Julia Kowalska II T, Kaja Graczyk II ZSZ, Roksana Bączek II LO, Monika Potaś II LO, Edyta Czerkas I LO, Karolina Miszkiel I LO, Łaskiewicz Klaudia I LO, Martyna Gabriel I LO, Grażyna Małachowska I T, Kasia Bączyńska I T. Dziewczęta w pierwszym meczu pokonały 8 : 0 drużynę Zespołu Szkół Zawodowych  z Barlewiczek, w drugim meczu spotkały się z reprezentacją Zespołu Szkół ze Sztumu, wygrywając 5 : 1 czym zapewniły sobie awans do półfinału wojewódzkiego, który zostanie rozegrany 22 stycznia w Kwidzynie.

KLASYFIKACJA

I miejsce – Zespół Szkół w Dzierzgoniu

II miejsce – Zespół Szkół w Sztumie

III miejsce – ZSZ w Barlewiczkach

Odsłony: 1836