previous arrow
next arrow
Slider

Klasa o profilu menadżerskim na szkoleniu w RTI S.A

Kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 13, listopad 2017

W ramach rozpoczynającego się Tygodnia Przedsiębiorczości Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne S.A. oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Dzierzgoń zorganizowały dla przedsiębiorców oraz uczniów klasy menadżerskiej ZS im. C.K. Norwida w Dzierzgoniu spotkanie informacyjne połączone ze szkoleniem.

W czasie spotkania poruszano zagadnienia związane z m.in. finansami w firmie, źródłami finansowania w tym fundusze europejskie oraz podział obowiązków w firmie. Po części merytorycznej spotkania była również możliwość indywidualnych konsultacji z prelegentami. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia.

Odsłony: 1220