previous arrow
next arrow
Slider

55 Jesienny Rajd po Wysoczyźnie Elbląskiej

Kategoria: Aktualności Opublikowano: sobota, 23, wrzesień 2017

23 września 2017 grupa uczniów naszej szkoły, należących do Szkolnego Koła Turystycznego KOMPAS, wraz z opiekunami p. M. Pawlik – Liszewską i J. Tomczak, wzięli udział w 55 Jesiennym Rajdzie po Wysoczyźnie Elbląskiej,

którego trasa wiodła z Tolkmicka, czerwonym szlakiem, przez Białą Leśniczówkę do Kadyn. Pokonaliśmy  10 km po leśnych bezdrożach. Organizatorem rajdu byli Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Ziemi Elbląskiej w Elblągu, Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej Urząd Miejski w Elblągu, Nadleśnictwo Elbląg, Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Rajd zakończył się ogniskiem i cieplutka kiełbasą, którą sami upiekliśmy.

Dziękuję wszystkim uczniom za aktywny udział w rajdzie i zapraszam na następny już w grudniu 2017.

Monika Pawlik - Liszewska

Odsłony: 2784