previous arrow
next arrow
Slider

Salon Maturzystów 2017

Kategoria: Aktualności Opublikowano: czwartek, 28, wrzesień 2017

Tradycji stało się zadość. Wrzesień ponownie należał do maturzystów. Po raz kolejny uczniowie ostatnich klas naszej szkoły uczestniczyli  w  Salonie Maturzystów, czyli w miejscu, gdzie matura spotyka się ze studiami.

W szesnastu największych ośrodkach akademickich kraju ponad stutysięcznej rzeszy maturzystów staraliśmy się pomóc w dokonaniu najlepszego wyboru ścieżek kształcenia i kariery, prezentując oferty uczelni krajowych i zagranicznych. Podczas salonów było można porozmawiać z ich przedstawicielami, dowiedzieć się wszystkiego o kierunkach i przebiegu studiów, perspektywach zatrudnienia. To była znakomita okazja, żeby uczniowie klas maturalnych dostali informację o czekającym ich w maju egzaminie z „pierwszej ręki”. Służyły temu spotkania z ekspertami Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Ich prezentacje cieszyły się, jak co roku, wielkim zainteresowaniem.

Odsłony: 3035