previous arrow
next arrow
Slider

Dzień patrona

Kategoria: Aktualności Opublikowano: piątek, 29, wrzesień 2017

Autorów sądzą ich dzieła-te słowa Cypriana Kamila Norwida przyświecały tegorocznemu Świętu Patrona Szkoły. 

Obchody rozpoczął  uroczysty  przemarsz uczniów i nauczycieli do kościoła p.w. Trójcy Przenajświętszej w Dzierzgoniu na mszę świętą. Następnie społeczność szkolna oraz zaproszeni goście zebrali się w szkolnej auli, gdzie wysłuchano części artystycznej poświęconej życiu i twórczości Cypriana Kamila Norwida. Podczas apelu uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie i tym samym zostali przyjęci  do grona uczniów Zespołu Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w spotkaniu z okazji Święta Szkoły, za miłe słowa, w których podkreślano ważną rolę, jaką odgrywa szkoła w społeczności dzierzgońskiej oraz zwrócenie uwagi na wybitne osiągnięcia naszych absolwentów.  

Dziękujemy młodzieży z klas: I LO, I T, II LO, II T, III LO, III T za przygotowanie części artystycznej poświęconej patronowi szkoły.

Odsłony: 3420