previous arrow
next arrow
Slider

Wizyta gimnazjalistów z Mikołajek Pomorskich

Kategoria: Aktualności Opublikowano: czwartek, 12, kwiecień 2018

To już ostatnia wizyta uczniów gimnazjum. Tym razem z Mikołajek Pomorskich. Tradycyjnie nasi goście uczestniczyli w zajęciach kulinarnych, wojskowych,  informatycznych, sportowych  oraz kelnerskich .

Nasi goście poznali ofertę kierunków kształcenia w Zespole Szkół im. Cypriana Kamila Norwida   w Dzierzgoniu, zwiedzili szkołę pod okiem Pana dyrektora Jarosława Drwięgi oraz Agnieszki Barańskiej. A następnie w grupach z p. Ewą Nazarewicz, p. Wiolettą Żuchowską, p. Małgorzatą Konarską-Giermak  oraz p. majorem Bolesławem Czechowskim udali się na zajęcia . Po dwóch godzinach spotkaliśmy się wszyscy, aby podsumować wizytę, podzielić się wrażeniami oraz skosztować pizzy, którą uczniowie gimnazjum wykonali samodzielnie pod okiem opiekuna grupy         p. Marzeny  Drwięgi oraz starszych kolegów z klasy gastronomicznej. Na pożegnanie wręczyliśmy wszystkim uczniom drobne upominki , aby nas cieplutko wspominali.

Dziękujemy dyrekcji szkoły  oraz opiekunom  za pomoc w organizacji zajęć otwartych z udziałem uczniów z gimnazjum w Mikołajkach Pomorskich.

Zapraszamy wszystkich absolwentów do naszej przyjaznej i nowoczesnej szkoły i mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu  coś dla siebie.

Oferta  edukacyjna na rok szkolny 2018/2019

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, KIERUNKI:

Profil mundurowy

Profil medyczno – kosmetyczny

Profil menadżerski

TECHNIKUM, KIERUNKI

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik urządzeń i systemów energii odnawialnej

Technik geodeta

Technik obsługi turystycznej

BRANŻOWA SZKOŁA I-GO STOPNIA

 

BO JAK NIE MY TO KTO…

Odsłony: 1536