previous arrow
next arrow
Slider

Wizyta gimnazjalistów ze Starego Targu

Kategoria: Aktualności Opublikowano: czwartek, 22, marzec 2018

Kolejni goście i kolejna relacja z wizyty uczniów klas trzecich z gimnazjum tym razem ze Starego Targu.

Uczniowie wzięli udział w zajęciach kulinarnych, wojskowych, informatycznych, sportowych oraz kelnerskich . Nasi goście poznali ofertę kierunków kształcenia w Zespole Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu, zwiedzili szkołę pod okiem Pana dyrektora Jarosława Drwięgi oraz Agnieszki Barańskiej, a następnie w grupach z p. Mariolą Ziębą, p. Gabrielą Stolarowicz, p. Małgorzatą Konarską-Giermak oraz p. majorem Bolesławem Czechowskim udali się na zajęcia . Po dwóch godzinach spotkaliśmy się wszyscy, aby podsumować wizytę, podzielić się wrażeniami oraz skosztować pizzy, którą uczniowie gimnazjum wykonali samodzielnie pod okiem opiekuna grupy p. Marzeny Drwięgi oraz starszych kolegów z klasy gastronomicznej. Na pożegnanie wręczyliśmy wszystkim uczniom drobne upominki , aby nas cieplutko wspominali. Dziękujemy dyrekcji szkoły w Starym Targu oraz opiekunom za pomoc w organizacji zajęć otwartych z udziałem uczniów z gimnazjum w Starym Targu. Zapraszamy wszystkich absolwentów do naszej przyjaznej i nowoczesnej szkoły i mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2018/2019

1. LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, KIERUNKI:

• Profil mundurowy

Profil medyczno – kosmetyczny

• Profil menadżerski

2. TECHNIKUM, KIERUNKI

• Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik urządzeń i systemów energii odnawialnej

Technik geodeta

• Technik obsługi turystycznej

3. BRANŻOWA SZKOŁA I-GO STOPNIA

 

BO JAK NIE MY TO KTO…

Odsłony: 1890