previous arrow
next arrow
Slider

Debata o wartościach i Dzień Tolerancji

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 28, listopad 2018

28.11.2018 r. odbyła się w szkole uczniowska debata o wartościach połączona z Dniem Tolerancji. Debata odbyła się z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka i zorganizowana została przez szkolnego Rzecznika Praw Ucznia a przeprowadzona przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego .

Wzięli w niej udział uczniowie wszystkich klas obecnych w szkole. Zaprezentowano wartości takie jak: patriotyzm, szacunek, prawo do życia, wiedza, tolerancja, autorytet, uczciwość. Wystąpienia uczniów obserwowało jury, które przyznało główną nagrodę klasie I T. Klasa nakręciła filmik o tolerancji z przesłaniem do widzów, w którym sama  zagrała.

Gościem honorowym w tym dniu były „ Uśnickie Anioły” –zespół  teatralny młodzieży ze specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Uśnicach. Grupa pokazała przedstawienie-pantomimę dotyczące tolerancji.

Odsłony: 189