previous arrow
next arrow
Slider

I miejsce dziewcząt na Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego

Kategoria: Aktualności Opublikowano: piątek, 16, listopad 2018

Dnia 15.11.2018 r. w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu odbył się Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Daria Ćwiklińska, Kaja Graczyk i  Sylwia Karasz oraz chłopców: Wojciech Czarnecki, Krystian Schmidt, Jakub Różański. Wśród dziewcząt nasza reprezentacja spisała się na medal. Daria, Kaja i Sylwia zajęły pierwsze miejsce i tym samym zakwalifikowały się do półfinału wojewódzkiego, który zostanie rozegrany w Kwidzynie. Chłopcy po zaciętych pojedynkach uplasowali się na trzecim miejscu.

Odsłony: 237