previous arrow
next arrow
Slider

III T gastronomia wyjazd do Olsztyna

Kategoria: Aktualności Opublikowano: piątek, 16, listopad 2018

16 listopada 2018 r. uczniowie klasy III T w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych zwiedzali nowoczesne pracownie w Zespole Szkół Gastronomiczno- Spożywczych w Olsztynie.

Na miejscu bardzo mile przywitała nas wicedyrektor pani Jolanta Urbanek, która była jednocześnie przewodnikiem. Nasza młodzież miała możliwość zobaczenia placówki wyposażonej w kuchnie, restaurację oraz bar. Oglądaliśmy też pracownię analizy sensorycznej, pracownię mikrobiologiczną oraz cukiernię. Wszystkie pracownie gastronomiczne wyposażone były w nowoczesny sprzęt i linie produkcyjne. Na zakończenie mieliśmy możliwość spróbowania pysznych wyrobów- ciasteczek przygotowanych przez uczniów tej szkoły.

Odsłony: 274