previous arrow
next arrow
Slider

Powiatowy Turniej Futsalu w ramach Wojewódzkiej Licealiady

Kategoria: Sport Opublikowano: poniedziałek, 06, listopad 2017

 W Centrum Sportowo –Rekreacyjnym w Dzierzgoniu w dniu 06.11.2017 r. odbył się Powiatowy Turniej Futsalu w ramach Wojewódzkiej Licealiady. Pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja Zespołu Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu,

drugie miejsce  drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Barlewiczkach a  trzecie miejsce   drużyna z  Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w  Sztumie.                                                              

Nasza drużyna grała w składzie:
Borowiecki Szymon   Gajewski Oskar    Jaszewski Jacek      Kacprowicz Szymon                                                                                                                                                    Kaczmarek Jakub      Kuciński Damian     Majewski Marcel    Maryniowski Jakub                                                                                                                                                              Prokopowicz Mateusz

Odsłony: 2695