previous arrow
next arrow
Slider

Międzynarodowy Dzień Bez Przemocy

Kategoria: Pedagog Opublikowano: czwartek, 09, listopad 2017

Corocznie 2 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Bez Przemocy, którego celem jest szerzenie idei życia bez przemocy, umacniania pokoju, głoszenia tolerancji i zwiększania świadomości społeczeństwa w tym temacie.

Właśnie z tej okazji uczniowie ze wszystkich placówek oświatowych w naszej Gminie zostali zaproszeni przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzierzgoniu do udziału w Międzyszkolnym Plastycznym Konkursie Profilaktycznym pod hasłem: "Stop przemocy".
Z naszej szkoły w konkursie udział wzięli uczniowie z klas: I T, II T, III T, I LO, III LO, I BS I stopnia, II ZSZ i III ZSZ wykonując ciekawe i pomysłowe prace plastyczne. 
Komisji konkursowej najbardziej spodobał się plakat Magdaleny Szwamber i Wiktorii Bączek z kl. II Technikum, dziewczynom przyznano I miejsce. 
Natomiast uczennice z kl. III Technikum, w składzie: Klaudia Jarzembińska, Sylwia Kościanek i Natalia Dankowska otrzymały wyróżnienie. 
Wręczenie nagród odbyło się podczas spotkania w Urzędzie Miejskim 8 listopada 2017r. Klasa II Technikum za zajęcie I miejsca wyjedzie do kina, natomiast klasa III Technikum otrzymała bon podarunkowy. Serdeczne gratulacje!!!

       
   
Odsłony: 676