previous arrow
next arrow
Slider

XII  Profilaktyczny Quiz za nami

Kategoria: Pedagog Opublikowano: środa, 30, maj 2018

       W środę 30 maja 2018r. odbył się XII Profilaktyczny Quiz dla uczniów klas pierwszych na temat szkodliwości palenia papierosów w ramach Światowego Dnia Bez Papierosa.

Przedstawiciele klas pierwszych odpowiadali na wybierane przez siebie pytania o różnym stopniu trudności. Najlepszym przygotowaniem i wiedzą z tego zakresu wykazali się uczniowie z klasy I BS zajmując I miejsce. Reprezentanci klasy I LO zajęli II miejsce, a uczniowie z klasy I T- III miejsce. Wszyscy otrzymali  dyplomy oraz słodkie upominki. Quiz został przygotowany we współpracy z pielęgniarką środowiska szkolnego- p. Krystyną Motycką  w ramach zadań ujętych w Programie Wychowawczo- Profilaktycznym oraz programu "Szkoły Promującej Zdrowie".

Zwycięzcy:

I miejsce- I BS: Daria Kaniuk, Krystian Krinetzki

II miejsce - I LO: Klaudia Łaskiewicz, Jakub Piecek

III miejsce - I T: Marzena Jabłońska, Piotr Kędzior

M. Z.

Odsłony: 2864